יחזקאל טויוטה ירושלים

צור קשר

אודות יחזקאל ובניו

סוכנות משנה טויוטה בירושלים

שלושה דורות של שירות - יחזקאל טויוטה ירושלים

סוכנות יחזקאל ובניו נוסדה ע"י יחזקאל זבולון ז"ל, מותיקי העיר ירושלים וממכובדיה הידועים, אשר החל את ראשית דרכו המקצועית עוד בשנות ה-50. מאז, דרך הטיפול המסור, המהימן והמקצועי ועם הצטרפות בניו, כדור המשך לעסק, הפך השם "יחזקאל ובניו" לשם נרדף בעולם ברכב הירושלמי - למקצועיות, לשירות מצוין ולאמינות.

עם הגעתה של טויוטה לישראל, בתחילת שנות ה-90, היתה סוכנות יחזקאל ובניו לאחת משלוש הסוכנויות הראשונות שזכתה באמון מובילי המותג בישראל, והראשונה בירושלים, כבר בשנת 91', לה ניתן הזכיון לבניית האמון להשרשת המותג היפני החדש בירושלים.

פרטי התקשרות

טלפון:02-6733591
פקס: 02-6716662
דואל:sales@toyotayas.co.il
שעות פעילות אולם תצוגה
ימים א' - ה' 08:00 - 18:00
יום ו' 08:00 - 13:00
שעות פעילות מרכז שרות
ימים א' - ה' 08:00 - 16:30
יום ו' 08:00 - 13:00

הזמנת נסיעת התרשמות

הזמנת תור במרכז השרות

טיפים לטיפול ברכב

הקפדה על טיפולים לרכב במועדם הנדרש ותחזוקותו השוטפת הינה חשובה ביותר. הקפדה זו מונעת תקלות מיותרות ברכב, שומרת על ערכו של הרכב, מעניקה שקט נפשי והחשוב מכל - מגנה על בטיחות הרכב והנוסעים בו. הבחירה לבצע את הטיפולים ברכב בזמנם הנדרש ובמקומות איכותיים שלא עושים שימוש בחלפים זולים ולא מקוריים - תמנע מבעל הרכב הפתעות לא רצויות והוצאות כספיות מיותרות.

 

יחזקאל ובניו, מוסך מורשה טויוטה בירושלים, מגיש טיפים והמלצות שיסייעו לכם בתחזוקת הרכב ובאיתור תקלות בזמן:

נוזל קירור- יש להקפיד על מילוי נוזל קירור לרכב שכן מחסור בנוזל זה יכול לגרום להתחממות יתר, לגרימת נזק חמור למנוע ולהוצאה כספית גבוהה ביותר. אין למלא מים מהברז אשר עשויים ליצור קורוזיה ופגיעה בפעולת הקירור.

מצבר- כדי לשמור על אורח חייו של המצבר יש לוודא בתדירות גבוהה שלא חסרים בו מים ולהקפיד לא להשאיר אורות/רדיו דלוקים ברכב לאחר יציאה ממנו. אם הרכב עמד מספר ימים ללא שהונע, המצבר עלול להתרוקן ולהינזק, לכן חשוב לדאוג להתנעתו של הרכב.
מומלץ להחליף מצבר מדי שנתיים, ולהימנע ממצב לא נעים של רכב שלא מתניע או כזה שנתקע באמצע הדרך. מה גם שהגעה למצב כזה בדרך כלל גם גוררת עימה הוצאות מיותרות ובזבוז של זמן יקר. ככל שהמצבר 'זקן' יותר כך גדלים הסיכויים לכשלים בו ולנזקים מצטברים.

תקינות אורות ברכב- לא תמיד בזמן נסיעה אנחנו מבחינים בתקינות האורות ברכב. חשוב לוודא באופן שוטף, כאשר אנחנו ממלאים שמן ברכב וכיו"ב, שהמנורות והפנסים ברכב פועלים כהלכה.

בלמים- חשוב לוודא כבדרך שגרה שהבלמים תקינים ואינם רופפים על מנת לשמור על בטיחות הרכב והנוסעים בו ולהימנע מעלויות גבוהות ומיותרות.

צמיגים- נסיעה בלחץ אוויר נמוך או גבוה מדי עלולה לגרום לפגיעה בבטיחות הרכב והנוסעים בו ולפגיעה בצמיגים: שחיקה, אי יציבות וצריכת דלק מוגברת עקב הגברת החיכוך בין הצמיג לכביש. מומלץ לבדוק מדי מספר ימים את לחץ האוויר בצמיגים בתחנות הדלק ומדי תקופה - במוסך מורשה טויוטה. בנוסף, יש לבדוק באופן שוטף שאין בצמיגים חתכים, שחיקה וכו'.

שמן מנוע- בדיקת שמן מנוע צריכה להתבצע בתדירות גבוהה. תפקידו של השמן הוא להפחית את החיכוך בין החלקים הנעים במנוע הרכב ובכך למנוע שחיקה והתחממות. יש חשיבות רבה לכמות ולאיכות של השמן במנוע. מנוע ללא שמן - נהרס. מומלץ לפעול בהתאם להוראות היצרן ולבדוק שמן בתדירות גבוהה בתחנות הדלק. אם נדלקת נורה האזהרה של שמן המנוע, יש לעצור מיד את הרכב, לכבות אותו ולדאוג לגרר או הזמנת שירות תיקונים.

כיוון פרונט- כדי לוודא שהגלגלים יציבים ומקבילים על הכביש ושנסיעתך מתבצעת בבטיחות מלאה, דאג לבצע כיוון פרונט כחלק משגרת הטיפולים התקופתיים ברכבך.

מגבים- חשוב לוודא שהמגבים תקינים - הלהבים והמתזים ולמלא נוזל שמשות. מומלץ להחליף את המגבים פעמיים בשנה. בעונת החורץ נסיעה בגשם עלולה להיות מסוכנת אם פעילות המגבים אינה תקינה מסיבה כלשהיא.

שימוש בחלקי חילוף מקוריים- שימוש בחלקי חילוף מקוריים מבטיח שמירה על תקינותו, ערכו ובטיחותו של הרכב שלך. החלקים המקוריים הם אלה המיוצרים על ידי יצרן הרכב. מדובר בחלקים שאושרו על ידי היצרן לאחר שעברו בדיקות קפדניות ומחמירות, והם מותאמים לסוג ודגם הרכב. שימוש בחלקי חילוף לא מקוריים משמעו שימוש בחלקים שיוצרו על ידי גורמים חיצוניים, שאינם קשורים ביצרן. חלקי חילוף משומשים נלקחים מכלי רכב שהורדו מהכביש. דאג שרכבך יטופל על ידי שימוש בחלקי חילוף מקוריים!

בדיקות עונתיות/קיץ וחורף- עקב חילופי העונות ושינויים בתנאי מזג האוויר והסביבה, חשוב להכין את רכבך מבעוד מועד. בדיקות אלה מוודאות שכל מערכות הרכב: הבלמים, האורות, היגוי ועוד - תקינות. מוסך מורשה טויוטה בירושלים, יחזקאל ובניו, עורך בדיקות בטיחות מלאות בקיץ ובחורף ללא תשלום לחברי מועדון הלקוחות.

 

דברים שחשוב שיהיו איתך ברכב: 

כבלים להתנעה, ג'ק (מגבה), מפתח ברגים, סט פליירים, מברגים, מיכל מים, שמן מנוע, משולש אזהרה, פנס חירום.

 

דרכים לחיסכון בדלק: 

נהיגה מבוקרת- הימנעות משימוש מוגבר בבלמים, ביצוע האצות מתונות ונסיעה איטית בעיר תחסוך לך עשרות אחוזים בצריכת הדלק.

צמיגים תקינים- כאשר הצמיגים לא מנופחים בצורה תקינה -הרכב מתאמץ וצריכת הדלק עולה. וודא שלחץ האוויר תקין ושאין שחיקות או פגמים בצמיגים.

 שימוש במזגן- הפעלת המזגן מעלה את צריכת הדלק. דאג לעשות שימוש במזגן רק כשמזג האוויר דורש זאת. אם מזג האוויר נעים, תוכל ליהנות מחלון פתוח ומהפחתה בצריכת הדלק.

כיבוי מנוע- אין צורך לתת למנוע לעבוד אם הרכב עומד זמן ממושך. מלבד בעת המתנה ברמזור, אין צורך לבזבז דלק על מנוע שעובד כאשר הרכב לא בנסיעה.

 

סעו בבטחה ובזהירות!

צור קשר

© כל הזכויות שמורות ליחזקאל ובניו בע"מפותח על ידי WW3 Ltdעיצוב סטודיו ברקקטוס