יחזקאל טויוטה ירושלים

צור קשר

אודות יחזקאל ובניו

סוכנות משנה טויוטה בירושלים

שלושה דורות של שירות - יחזקאל טויוטה ירושלים

סוכנות יחזקאל ובניו נוסדה ע"י יחזקאל זבולון ז"ל, מותיקי העיר ירושלים וממכובדיה הידועים, אשר החל את ראשית דרכו המקצועית עוד בשנות ה-50. מאז, דרך הטיפול המסור, המהימן והמקצועי ועם הצטרפות בניו, כדור המשך לעסק, הפך השם "יחזקאל ובניו" לשם נרדף בעולם ברכב הירושלמי - למקצועיות, לשירות מצוין ולאמינות.

עם הגעתה של טויוטה לישראל, בתחילת שנות ה-90, היתה סוכנות יחזקאל ובניו לאחת משלוש הסוכנויות הראשונות שזכתה באמון מובילי המותג בישראל, והראשונה בירושלים, כבר בשנת 91', לה ניתן הזכיון לבניית האמון להשרשת המותג היפני החדש בירושלים.

פרטי התקשרות

טלפון:02-6733591
פקס: 02-6716662
דואל:sales@toyotayas.co.il
שעות פעילות אולם תצוגה
ימים א' - ה' 08:00 - 18:00
יום ו' 08:00 - 13:00
שעות פעילות מרכז שרות
ימים א' - ה' 08:00 - 16:30
יום ו' 08:00 - 13:00

הזמנת נסיעת התרשמות

הזמנת תור במרכז השרות

תוכנית הארכת השירות ההיברידית

תוכנית הארכת השירות ההיברידית, מתאימה בדיוק לך, נהג יקר, בעל רכב היברידי של טויוטה, על מנת להעניק לך שקט נפשי וביטחון מלא.

התוכנית מיועדת אך ורק לבעלי הרכבים ההיברידיים מבית טויוטה, כאשר אחריות היצרן על המצבר פגה.

הרכבים ההיברידיים של TOYOTA מתבססים על טכנולוגיית Hybrid Synergy Drive, אשר פותחה על ידי אנשי המקצוע מהטובים בעולם, והיא משלבת מנוע בנזין עם שני מנועים חשמליים. טכנולוגיה זו מאפשרת חיסכון בצריכת דלק, ביצועים אופטימליים וחווית נהיגה יוצאת דופן.

הרכיבים ההיברידיים הינם תחת אחריות יצרן, אך לקראת תום האחריות, מומלץ להצטרף לתוכנית הארכת השירות ההיברידית.

לפני הצטרפות לתוכנית, אנשי המקצוע ביחזקאל ובניו, סוכנות משנה טויוטה בירושלים, עורכים בדיקה של כל מרכיבי המערכת ההיברידית ברכב במטרה לוודא שהמערכת תקינה ולאתר תקלות. הבדיקה אורכת כרבע שעה בלבד.

לאחר שהמערכת ההיברידית נמצאת תקינה, בעל הרכב ההיברידי זכאי להארכת השירות על הסוללה היברידית למשך שנה נוספת או 15 אלף ק"מ נוספים. בכל שנה ניתנת הזכאות לתוכנית הארכת השירות ההיברידית עד לשנה העשירית.

 

הקרטריונים להשתתפות בתוכנית:

-כלי רכב אשר סיימו את תקופת אחריות היצרן או לקראת סיום תקופת האחריות וטרם מלאו להם 10 שנים מתאריך מסירת הרכב.

-ההשתתפות בתוכנית מותנית בבדיקת הרכב ובדיקת תקינות הסוללה ההיברידית ביחזקאל ובניו, סוכנות משנה טויוטה בירושלים. לאחר הבדיקה והוצאת דוח המאשר תקינותה של הסוללה, זכאי בעל הרכב להשתתף בתוכנית הארכת השירות ההיברידית.

-תוכנית הארכת השירות ההיברידית תקפה ל-12 חודשים או 15,000 ק"מ (המוקדם ביניהם). בתום התקופה, ניתן לחדש את התוכנית לשנה נוספת. ניתן לחדש את התוכנית יותר מפעם בשנה במידה והרכב עבר מעל ל-15 אלף ק"מ בשנה זו. 

-העלות השנתית (למשך שנה שלמה או 15 אלף ק"מ, המוקדם מביניהם) להשתתפות בתוכנית הינה 300 שקלים כולל מע"מ (החברה רשאית לשנות על פי שיקול דעתה הבלעדי את תנאי התוכנית ללא הודעה מוקדמת).

-במקרה של כשל בסוללה ההיברידית, התוכנית מכסה את החלפתה ללא כל עלות מצידו של הלקוח.

-במקרה של העברת בעלות של הרכב, תוכנית הארכת השירות ההיברידית תקפה. זאת מכיוון שהתוכנית היא עבור הרכב ולא בעליו.

 

סרטון: תוכנית הארכת השירות ההיברידית

 

מוזמן לתאם עימנו בדיקה (שאורכת כרבע שעה בלבד) של המערכת ההיברידית ברכבך: 02-6733591

 

צור קשר

© כל הזכויות שמורות ליחזקאל ובניו בע"מפותח על ידי WW3 Ltdעיצוב סטודיו ברקקטוס